Wisseling van de wacht

08/03/2021

Wisseling van de wacht.

Henk van Loon stopt als koperdocent bij onze vereniging. Wij bedanken Henk voor de vele uren die hij hieraan heeft besteed. Zowel fysiek lesgeven als ook een lange periode online. Gelukkig gaat Henk onze vereniging niet helemaal verlaten. Hij blijft dirigent bij SW3.
Gera van Dalen heeft inmiddels het stokje overgenomen. Hier zijn wij als vereniging erg blij mee. Gera is bezig met afstuderen aan de Academie voor Muziekeducatie in Tilburg. Zij hoopt aankomende zomer haar diploma in ontvangst te mogen nemen. Wij wensen Gera veel succes met het afronden van haar studie en veel plezier bij Showkorps Wilhelmina.

Helaas moet de vereniging ook afscheid nemen van Erwin de Jong, 1 van onze showinstructeurs. Erwin heeft aangegeven dat hij i.v.m. zijn priv├ęsituatie kiest om te stoppen bij Showkorps Wilhelmina. Erwin, dank je wel voor alles. De vele uren in de sportzaal, op het veld en de tijd die jij kwijt was voor het schrijven van de choreografie. We hebben veel van je mogen leren!

157487832_5444630922221568_4337172342217176064_o

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

← Terug naar nieuws